Sklep internetowy Allefrajda.pl

Telefon: 792-032-396

Koszyk:
0,00 zł
Home News › Małe samochodziki czyli popularne "resoraki" .

Małe samochodziki czyli popularne "resoraki" . Wszystkie

Data:

  Musimy z radością uznać fakt, że dzisiaj resoraki nadal biją rekordy popularności i są jednymi z najbardziej ulubionych samochodzików zabawkowych dla małych autofanów . Dzieci, a szczególnie chłopcy już od najmłodszych lat interesują się motoryzacją. Nic więc dziwnego, że  miniaturowe autka znanych marek niezwykle fascynują dzieci ,które mogą z bliska podziwiać błyszczący lakier karoserii, niezwykłe wykonanie samochodzików i ich kształt. Dodatkowym plusem jest fakt, że nasze maluchy mogą poznawać od najmłodszych świat motoryzacji. Dzięki gumowym kołom z prawdziwym bieżnikiem i innym ruchomym elementom karoserii samochodzików maluchy mogą tworzyć całe scenariusze zabaw ,przez co mogą również uczyć się zasad ruchu drogowego .

  Zatem jakie resoraki wybrać? Które będą odpowiednie dla dziecka?

  Jednymi z najbardziej popularnych firm jakie dominują na Polskim rynku w dziedzinie samochodzików "resoraków" jest firma Mattel ,która produkuje metalowe autka pod marką Hot Wheels. Resoraki firmy Hot Wheels to repliki znanych marek samochodowych, jak też pojedyncze "edycje limitowane", które głównie dotyczą autek z filmów. Firma tworzy też własne projekty samochodów o niezwykle ciekawych i bajkowych kształtach . Możemy dodać ,że np. nowa kolekcja serii Hot Wheels to Automagnesiaki, gdzie każdy samochód posiada magnes dzięki któremu można rozdzielić go na dwie części oraz połączyć z powrotem ze sobą lub z połówkami innych pojazdów.

Sklep internetowy allefrajda.pl

  W tym przypadku jest duże pole do popisu, a wyobraźnia dziecka  zostaje rozbudzona i pobudzona do twórczej pracy. Kolekcja ta obejmuje szereg różnych pojazdów począwszy od klasycznych kadilaków, a skończywszy na pojazdach bojowych. Firma ta również posiada w swojej ofercie inne pojazdy z przeznaczeniem do ogrodu bądź też do  piaskownicy. Jednym z ciekawych produktów tej firmy, jest sterowany pojazd latający.

Sklep internetowy allefrajda.pl

  Potrafi on pędzić po ziemi, a następnie za pomocą jednego przycisku rozwinąć skrzydła i wzbić się w powietrze. To niesamowity pojazd który przyniesie naszym dzieciom wiele atrakcji, polecany szczególnie do zabawy w ogrodzie. Kolejnymi pojazdami ,które cieszą się coraz większym gronem fanów są Autonakręciaki "Track Stars".

Sklep internetowy allefrajda.pl

Autka posiadają napęd w postaci gumki dzięki, którym są w stanie przejechać 5 pętli bez wykorzystania rzutni i przyspieszaczy . Tutaj napędem są gumki z, którymi można eksperymentować na różne sposoby, zmieniając prędkość i zasięg  samochodów. Inne resoraki Hot Wheels to znane z aren widowiskowych Monster Trucki.

Sklep internetowy allefrajda.pl

  Tutaj chłopcy mogą się wcielić w kierowcę tej potężnej maszyny i sami dać niezwykły pokaz pokonywania przeszkód ułożonych z innych samochodzików.

  Znane są też resoraczki z animowanego filmu, który podbił serca maluchów o wymownym tytule "Cars". W animacji autka otrzymały osobowość co sprawia, że dzieci jeszcze chętniej sięgają po takie zabawki.

Sklep internetowy allefrajda.pl

  Innym popularnym na polskim rynku producentem autek jest firma Welly. Producenta cechuje duża dokładność wykonania i bardzo szeroka oferta. Możecie znaleźć tutaj pełen asortyment pięknych modeli samochodzików oraz innych pojazdów marki Welly. Firma stawia na wielką dbałość o szczegóły i estetykę oraz wierność odwzorowania. Jej modele charakteryzują się precyzyjną techniką wykonania. Realizm modelu zwiększa zastosowanie powłoki lakierniczej, która ma ten sam odcień jak w prawdziwych samochodach produkowanych seryjnie. Obecnie firma oferuje pojedyncze modele samochodzików, zestawy autek oraz komplety do składania. Modele Welly to wspaniała okazja do poszerzenia kolekcji samochodzików, do super zabawy jak i dobrze spędzonego czasu. Samochodziki Welly chętnie kupowane są dla dzieci na prezenty ale też jako namiastka spełnienia marzeń wszystkich fanów  motoryzacji .Miniaturkę takiego pojazdu zawsze można sobie postawić, choć by na biurku w pracy, gdyż nie zajmuje dużo miejsca. Będzie za to cieszyć wzrok i pobudzi do dalszych wyzwań. Modele Welly zapewniają moc wrażeń, dużo satysfakcji i zabawy. Każdy z fanów tych samochodzików znajdzie coś szczególnego dla siebie. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą modeli firmy Welly. Modele dostępne są w skalach 1;10.1;18,1;24,......itd.

  Na co zwrócić uwagę przy wyborze resoraków?

  Bardzo ważna jest tutaj jakość wykonania. Gdy samochodziki wykonane są z niskiej jakości elementów i są niedokładnie dopracowane, nie przejdą próby testu przy intensywnych zabawach dziecięcych . Najzwyczajniej zepsują się. Dlatego musimy postawić na jakość . Możemy być zatem pewni ,że firma Hot Wheels i Welly jest jedną z firm ,które stawiają na jakość i precyzyjne wykonanie swoich wyrobów. Samochodziki dobrze się prowadzą, trzymają się podłoża i nie przewracają się. Mają doskonale wyważone obciążenie, przez co są przyczepne. Resoraki mogą również zmieniać kolory w zależności od temperatury czy wilgotności, a to też budzi coraz większe zainteresowanie naszych milusińskich .

  Parę zasad na temat przechowywania resoraków .

  Wiemy, że nieodpowiednie przechowywanie zabawek może prowadzić do ich szybszego się psucia. Dlatego należy dobrze zabezpieczyć zabawki podczas spoczynku. Resoraków nie powinno  trzymać się ani w torbie ani w pudełku luzem, dlatego, że mogą szybko na nich powstać rysy. Dlatego półki lub magnesowe listwy, na których autka świetnie się trzymają, są zdecydowanie lepszym miejscem do ich przechowywania, a ciekawe wyeksponowanie samochodzików dodatkowo ubogaci dziecięcy pokój .

Zapraszamy zatem do zakupu !

‹ Powrót