Sklep internetowy Allefrajda.pl

Telefon: 792-032-396

Koszyk:
0,00 zł
Home › Dostawa

Dostawa

Sklep internetowy allefrajda.pl

  Paczki wysyłamy za pośrednictwem:

  1. Narodowego operatora pocztowego - Poczta Polska.

    Sklep internetowy allefrajda.pl
    Poczta Polska jest największym operatorem na rodzimym rynku oferującym najwyższej jakości usługi pocztowe. Jest to firma z wieloletnim doświadczeniem, która posiada ogromną sieć placówek obsługujących klientów indywidualnych i biznesowych.

  Oczywiście paczki wysyłamy niezwłocznie po zaksięgowaniu wpłaty na koncie. Paczki pobraniowe wysyłane są bez zwłoki po zarejestrowaniu zamówienia w systemie sprzedaży. Jedynie w okresie natężonego ruchu świątecznego czas wysyłki może ulec wydłużeniu.

Jeśli masz pytania, zapraszamy do kontaktu:

  Administrator danych osobowych którym jest BAWKO Beata Wrębiak ul. Kostki Napierskiego 3, 94-056 Łódź, NIP: 727-167-05-03, REGON 101377152 informuje, że podane przez Panią/Pana dane osobowe będą wykorzystywane jedynie w celu kontaktu przez czas kontaktowania się z Panią/Panem. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu skontaktowania się z Panią/Panem, dane osobowe nie będą przekazywane podmiotom trzecim bez uzyskania Pani/Pana odrębnej zgody. Ma Pani/Pan prawo w każdym czasie do przenoszenia danych, dostępu do treść danych osobowych oraz możliwość ich poprawiania, wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych a także ma Pani/Pan także prawo do wniesienia skargi dot. przetwarzania danych osobowych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Formularz kontaktowy

*
*
*
*
*


* Pola wymagane