Sklep internetowy Allefrajda.pl

Telefon: 792-032-396

Koszyk:
0,00 zł
Home KlockiCOBIAction Town › COBI Action Town - Karetka pogotowia

COBI Action Town - Karetka pogotowia

  • 41,99 zł z VAT
szt.
Wysyłamy w ciągu 24h
W magazynie: Dostępny
Ilość klocków200 szt. + 2 figurki
Wymiary opakowaniaWymiary opakowania: 28 x 5,5 x 22 [cm]
Grupa wiekowa5+

Sklep internetowy allefrajda.pl

Karetka pogotowia

  W klockowym mieście COBI Action Town cały czas coś się dzieje. Aglomeracja rozrasta się, ludzi przybywa, więc potrzebne są wysoko wyspecjalizowane służby medyczne. Praca w pogotowiu ratunkowym jest bardzo ciężka, dlatego wymaga wielu specjalnych pojazdów do pomocy. Takich jak karetki, czy śmigłowce do przewożenia rannych. Niezbędne będą też odpowiednie gabinety lekarskie, w których lekarze będą udzielać porad pacjentom. Dodatkowo personel medyczny jest wyposażony w specjalistyczne narzędzia i wiele innych akcesoriów. Dzieci uwielbiają wciągające zabawy w udzielanie pierwszej pomocy i ratowanie zdrowia. Tworzą i odgrywają rożnego rodzaju scenki.

  Zestaw prezentuje model najważniejszego pojazdu służb ratowniczych, jakim jest karetka pogotowia. Ambulans posiada otwierane drzwi tylne i kabiny kierowcy, jest odpowiednio oznaczony i wyposażony w światła sygnalizacyjne. Ratownicy medyczni mają do dyspozycji nosze do transportowania chorego, apteczkę oraz sprzęt do reanimacji. Auto porusza się na ruchomych kołach.

  Wymiary:

  • Karetka ma około 17cm długości, 7cm szerokości i 8,5 cm wysokości.

  Zawartość pudełka:

  • 2 figurki: ratownika medycznego i rannego
  • 200 elementów do złożenia
  • instrukcja

  Karetka posiada szoferkę, w środku której można umieścić mini-figurkę kierowcy. Ma wiele szczegółowo odwzorowanych detali. Dodatkowe akcesoria stanowią nosze, apteczka i inne elementy, które urozmaicą medyczną zabawę.

Grupa wiekowa: 5+
Wymiary opakowania: 28 x 5,5 x 22 [cm]

Sklep internetowy allefrajda.pl
Sklep internetowy allefrajda.pl

  • Brak komentarzy
Podobne w tej kategorii